Koncert Ivany Mer a Héctora Kou pre Soniu

Benefičný koncert

Najbližšie:

Pozri program na budúci mesiac.

Pozývame Vás 11. júna o 19.00 na intímny benefičný koncert Ivany Mer a Héctora Kou venovaný malej Soni a jej láskyplnej rodine.

„Na konci Mája sme mali s Héctorom rezidenciu a odohrali koncert na krásnom renesančnom hrade, ktorý sa reštauruje a je sídlom skvelých kultúrnych eventov. No nielen to. Už takmer 4 mesiace je aj sídlom ukrajinskej rodiny, ktorá nám nesmierne prirástla k srdcu. Hlavne Sonia, 9 ročné dievčatko, ktoré miluje hudbu a my ju. Sonia má štyroch súrodencov a jej najstaršia sestra má bábätko. Mama, ktorá drží celú sedemčlennú rodinu pohromade je sama, bez starých rodičov a muža. Pracovitá, so silným duchom a srdcom. Veľmi by sme chceli tejto rodine s Héctorom pomôcť. Nikdy nás o nič nežiadali ale vieme, koľko toho potrebujú. Keďže hudba nám už toľko v živote dala, rozhodli sme sa, že cez ňu by sme chceli dávať aj my. Preto sme oslovili Ticho a spol., ktoré nám vyšlo hneď v ústrety s organizáciou benefičného koncertu pre Soniu a jej rodinu. Zároveň to bude posledný jarný koncert s Héctorom, ktorý prišiel zo Španielska špeciálne kvôli našim hraniam a ďalší deň odlieta naspäť domov. Chceme ním osláviť život a pozvať Vás na túto oslavu, ktorá bude venovaná našej drahej Sonji. Určite by s nami tancovala a spievala. Celý výťažok z koncertu pôjde priamo rodine. Viac o našich spoločných príhodách sa dozviete na koncerte. Príďte a pomôžte nám pomôcť. Ďakujeme, Ivana a Héctor“

 

Ivana Mer
Speváčka a hudobníčka, ktorej tvorba je charakteristická autentickým a snovým hudobným univerzom. Ivana Mer zahrá aj doposiaľ nevydaný akustický repertoár, ktorý je akýmsi záznamom posledných rokov jej osobného života premietnutého do poetických príbehov jednotlivých piesní. Hudobný minimalizmus sa snúbi s hlbokým emočným svetom, ktorým Vás bude sprevádzať jej nezameniteľný hlas. Ivana si na koncert pozvala hudobného hosťa Héctora Kou zo Španielska, s ktorým odohrala sériu koncertov v Poľsku a na Slovensku.
Héctor študoval klasickú hru na flautu na prestížnych hudobných konzervatóriách ako Real Conservatorio Superior de Música de Madrid (Španielsko); Manhattan School of Music (New York, USA); a Conservatorium van Amsterdam (Holandsko).

 

Vstupné na koncert je dobrovoľné a v plnej výške poputuje Soni a jej rodine.
Ďakujeme

 

TICHO a spol. z verejných zdrojov podporili Nadácia mesta Bratislavy a Bratislavský samosprávny kraj.

Ivana Mer
Héctor Kou

Vstupné na koncert je dobrovoľné a v plnej výške poputuje Soni a jej rodine.
Ďakujeme